Derbent Belediyesi öğrencilere Kırtasiye ve dezenfektan dağıttı.


Derbent Belediye Başkanı Hüseyin Ayten, 2020-2021 Eğitim-öğretim yılında yüz yüze eğitime başlayan öğrencilere Kırtasiye ve dezenfektan dağıttı. Dağıtım törenine Derbent'e ziyarette bulunan Bayındırlık İmar Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek'te katıldı.

Derbent İlçesinde 2020-2021 eğitim-öğretim yılı Derbent'te anaokulu ve ilkokul 1.nci sınıflarda yüz yüze eğitim ile başladı. Derbent Belediye Başkanı Hüseyin Ayten AK Parti İlçe Başkanı Musa Akgün, Derbent İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Yaldız ve Bayındırlık İmar Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı ve  AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek oluşan ekip, Derbent Şahit Mustafa Doğramacı İlkokulunda  yüz yüze eğitime başlayan öğrencileri ve öğretmenleri ziyaret ettiler.

İlk önce öğretmenleri ziyaret eden heyet, daha sonra yüz yüze eğitime başlayan öğrencilerle okul bahçesinde maske, sosyal mesafe kuralı çerçevesinde bir araya geldiler.
Heyet ziyaret sonunda Derbent Belediyesi tarafından hazırlanan Kırtasiye ve Dezenfektan hediye setini öğrencilere dağıttılar.

Derbent Belediyesinin yüz yüze eğitim gören öğrencilerine yaptığı kırtasiye ve dezenfektan dağıtımı öğrenci velileri ve Derbent halkı tarafından takdirle karşılandı.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar