“Bu kış Beni Sen Giydir” projesi sevindirdi.


Konya Doğa Koleji t-MBA öğrenci Meclisinin yürüttüğü " Bu kış Beni Sen Giydir" projesi çerçevesinde Kadınhanı İlçesi Pirali ve Hacı oflazlar İlkokulu öğrencilerine, proje çerçevesinde hazırlanan paketler öğrencilere teslim edildi.

Doğa Koleji Anadolu Liselerinin özgün eğitim modeli olan ( t-MBA) işletme, yüksek lisans programı çerçevesinde Konya Doğa Koleji Lise t-MBA öğrenci meclisinin yürüttüğü "Bu kış Beni Sen Giydir" projesi çerçevesinde, öğrenci, öğretmen, yönetici ve velilerin destek ve katılımıyla, Bot, Kazak, Mont, Bere, Eldiven ve hikâye kitaplarından oluşan yardım paketleri, Konya Kadınhanı ilçesi Milli Eğitim Müdürlüğünün belirlediği Pirali ve Hacıoflazlar İlkokulu öğrencilerine dağıtıldı.

Konya Doğa Koleji Genel Müdürü Erdal Özkara" Okul olarak "Bu kış Beni Sen Giydir" projesini hayata geçirdik. Bu projemize emeği geçenlerin desteği ile Pirali ve Hacıoflazlar İlkokulu öğrencileri bu kışı sıcak ve mutlu geçirecekler. Etkinlikte emeği geçenlere okulum adına teşekkür ediyorum " dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar