Nesibe Aydın‘lı minik öğrenciler, elleriyle Meşe palamutlarını toprakla buluşturdu


Nesibe Aydın Konya İlkokulu ile TEMA Vakfının işbirliğiyle gerçekleştirilen bir programla 1.sınıf öğrencileri meşe palamutlarını toprakla buluşturdu.

Sosyal, Kültürel ve sportif etkinliklere büyük önem veren Nesibe Aydın Konya Okulları yönetimi ve öğretmenleri, TEMA Vakfı işbirliğiyle düzenlenen bir programla, İlkokul 1.sınıf TEMA gönüllüsü öğrencileriyle meşe palamut tohumlarını ilk önce sınıflarında toprakla buluşturdular. Tohumlar yeşerinceye ve filizleninceye kadar sınıflarında bakacak olan minik öğrenciler daha sonra ise okul bahçesinde düzenlenecek bir törenle meşe palamutlarını bahçenin çeşitli bölümlerine dikecekler.

Nesibe Aydın Konya Okulları Yönetim Kurulu Üyesi Can Ünal " Okulumuz ve TEMA Vakfı ile organize edilen bir törenle daha temiz bir hava ve daha yeşil bir dünya için okulumuz TEMA Gönüllüsü olan 1. Sınıf öğrencilerimiz, minik elleriyle özenle seçtikleri meşe palamutlarını toprakla buluşturdular. Emeği geçen öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve Tema Vakfına okulumuz adına teşekkür ediyorum." Dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar