NESİBE AYDIN, KONYA’DA ÖĞRENCİ VE VELİLERLE BULUŞTU.


Nesibe Aydın Okullarının Kurucusu, Eğitimci ve Yazar Nesibe Aydın,  Nesibe Aydın Konya Okullarının organize ettiği" VELİLERLE BULUŞMA GÜNLERİ "  etkinliği için Konya'ya gelerek okul öğrenci velileriyle bir araya gelerek Eğitimde okul-aile iş birliğinin önemi ve yeni eğitim yılında yapılacak akademik çalışmalar hakkında seminer verdi.

Nesibe Aydın Konya Okulları Kampüsü içerisinde yer alan çok amaçlı konferans salonunda gerçekleştirilen velilere yönelik seminere öğrenci velileri yoğun ilgi gösterdi.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından, Nesibe Aydın Okullarının Kurucusu, Eğitimci ve Yazar Nesibe Aydın, Okul-Aile işbirliğinin önemi ve yeni eğitim yılında yapılacak olan akademik çalışmalar hakkında yaptığı açıklamasında şu sözlere yer verdi. "Yıllardır Ankara'da sürdürdüğüm Nesibe Aydın Okulları isim hakkını almak isteyen çok kişi oldu ama vermedik. Ankara dışına da taşımak için 2 yıl önce beni ikna ettiler ilk Konya ile başladık birçok şehirlerden sonra Diyarbakır'da da açmaya karar verdik. Diyarbakır'da karar vermemde eğitim hayatına burada başlamış olmamın büyük etkisi oldu. Diyarbakır'ın eğitime önem vermesi beni çok mutlu etti,

İnşallah Ankara'daki sistemimizle diğer iller ile birlikte Diyarbakır'da güneş gibi doğacağız. Nesibe Aydın Okulları olarak 10 İlde okul açmayı hedeflemiştik. Şu an itibariyle 7 ilde okulumuzu açtık. Kaliteli Eğitim ve kaliteli öğrenciler yetiştirmeyi hedefledik. Hedefimizse emin adımlarla ilerliyoruz.

Okul ve Veli işbirliğine Nesibe Aydın Okulları olarak çok büyük önem veriyoruz. Aynı zamanda velilerimizle birlikte çalışmaktan dolayı hem mutluyuz, hem de seçkin velilere sahip olduğumuz için gururluyuz."dedi.

Nesibe Aydın ayrıca öğrencilerin eksiklerini gidermeleri ve daha verimli çalışmalar nasıl yapmaları gerektiği konusunda velileri uyararak tüyolar verdi.

Akademik ve sosyal çalışmalar hakkında bilgi alan öğrenci velileri, seminer sonunda merak ettikleri soruların yanıtlarını     Nesibe Aydın Okullarının Kurucusu, Eğitimci ve Yazar Nesibe Aydın almanın mutluluğunu yaşadılar.

Nesibe Aydın Konya Okulları Yönetim Kurulu Üyesi Can Ünal "Nesibe Aydın Okullarının Kurucusu, Eğitimci ve Yazar Nesibe Aydın'ın Konya'ya gelerek Velilerimize yönelik seminer vermesi bizleri mutlu etmiştir. Nesibe Aydın Konya Okulları adına Nesibe Aydın' sahsım, yönetim kurulu ve okulum adına teşekkür ediyorum " dedi.

Nesibe Aydın Okullarının Kurucusu, Eğitimci ve Yazar Nesibe Aydın, ayrıca Nesibe Aydın Konya Okullarında görev yapan öğretmenler ve öğrencilerle ayrı ayrı toplantılar gerçekleştirerek görüş alışverişinde bulundu.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar