Bozkır’da öğretmen ve idarecilere bağımlılıkla mücadele semineri verildi.


Konya'nın Bozkır ilçesinde ilçede görev yapan tüm öğretmen ve İdarecilere bağımlılıkla mücadele semineri verildi.

Bozkır Belediyesi konferans salonunda Konya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube ekipleri tarafından ilçede görev yapan tüm öğretmenlere ve idarecilere bağımlılıkla mücadele semineri verildi.

Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Özgür Tunç'un açılış konuşmasının başlayan seminerde bağımlılıkla mücadele konusunda Konya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube ekipleri tarafından video gösterimi, sunum ve anlatımlarla bağımlılıkla mücadele yöntemleri, madde kullanıcılarının fiziksel ve ruhsal değişimleri gibi konularda seminer çalışması gerçekleştirildi.

Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Özgür Tunç seminerin açılış konuşmasında "Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin her türlü zararlı alışkanlıklardan uzak olması eğitim camiası olarak bizlerin birinci önceliğidir.

Konya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube ekiplerimize bu seminer dolayı teşekkür ediyorum. Kurum olarak bizlerin nasıl öğrencilerimiz önceliğimizse öğretmen ve idarecilerimizinde birinci önceliği öğrencilerimizdir.

  Bozkır Belediyesi konferans salonunda gerçekleştirilen etkinliğe, Konya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube ekipleri, Bozkır Emniyet Amiri Ramazan Arlı, Okul Müdürleri ve öğretmenler katıldı. 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar