Yalçın Eğitim Kurumları Öğretmenlerinin Rafting heyecanı


Yalçın Eğitim Kurumları ve Özel Yalçın Öğretim Kursları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın,  Merkez, Zindankale ve Yazır-Real Şubelerinde görev yapan öğretmenleri hem motivasyon, hem de ödüllendirmek amacıyla Antalya- Köprülü Kanyon'da rafting heyecanını yaşattı.

2018-2019 eğitim-öğretim sezonunu başarıyla tamamlayan Yalçın Öğretim Kursları öğretmenleri, yeni öğretim yılı hazırlıkları öncesi yönetim Kurulu Başkanı Mehmet yalçın tarafından düzenlenen gezi programıyla Antalya Köprülü Kanyon'da rafting yaparak, hem stres attılar, hem de hoşça vakit geçirdiler.

Yalçın Eğitim Kurumları Yönetim Kurumu Başkanı Mehmet Yalçın" Kurum olarak iyi ve başarılı bir eğitim sezonunu geride bıraktık. Öğretmenlerimizle ve çalışanlarımızı ödüllendirmek adıyla birlikte düzenlediğimiz bu gezide hem eğlendik, hem de yeni eğitim dönemi için birlik beraberlik ve kaynaşmayı gerçekleştirdik. Gezimizde önce öğretmenlerimiz rafting heyecanı yaşadıktan sonra, Antalya-Side de deniz sefası yaptılar. Bu gezimiz bize birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuzu gösterdi.

 Yeni eğitim döneminde öğretmenlerimizle bir arada, bir takım ruhu içinde çalışma yapacağız. Bu özelliği kazanmamız için hep bir arada oldukça eğlenceli zaman geçirdik dedi.

İki gün süren Rafting heyecanında değiştik duygular yaşattıklarını dile getiren Yalçın Eğitim kurumları öğretmenler ve çalışanları, bu duyguyu yaşatan Mehmet Yalçın'a teşekkür ettiler.

 

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar