Yalçın Eğitim’de bursluluk Sınavı 12-13 Ocak’ta yapılacak


Yalçın Eğitim Kurumları ve Yalçın Öğretim Kursları 'Hayallerinizle olan randevunuza geç kalmayın' sloganıyla bu yıl bursluluk sınavını 12-13 Aralık 2018 tarihlerinde bünyesinde yer alan 3 ayrı şubede gerçekleştirecek Ücretsiz olan bursluluk sınava katılmak isteyen,9-10 ve 11 sınıf öğrencileri www.yalcinogretimkurslari.com adresinden online başvuruda bulunacak.

Bursluluk sınavı hakkında bilgi veren Yalçın Eğitim Kurumları ve Yalçın Öğretim Kursları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın, " Her yıl gerçekleştirdiğimiz bursluluk sınavını bu yıl 12-13 Ocak 2019 tarihlerinde Merkez, Zindankale ve VİP Yazır (Ecdat) şubelerinde yapılacaktır. Bursluluk sınavına tüm 9-10 ve 11 sınıf öğrencileri online kayıt yaptırarak ücretsiz olarak katılabileceklerdir.

Hedefimiz ise, ülkemizin her alanda kalkınmasının yolu nitelikli bireyler ve öğrenciler yetiştirmekten geçmektedir. Yalçın Öğretim Kursları olarak Konyamızın eğitim seviyesinin yükseltilmesine katkı yapmayı, eğitim konusunda farkındalık yaratmayı, öğrencilerimizi birer dünya insanı olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz. Gerek fiziki imkânlarımız, güçlü, yenilikçi eğitim programlarımız ve gerekse de deneyimli yönetici ve akademik kadromuzla öğrencilerimizi en iyi şekilde geleceğe hazırlıyoruz. Onun için Özel Yalçın Öğretim Kursları olarak 'Hayallerinizle olan randevunuza geç kalmayın' diyor ve bursluluk sınavına tüm öğrencilerimizi bekliyoruz. "dedi.
Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar