Kitaplarla Kardeşlik köprüsü kurdular


Nesibe Aydın Konya Okullarının Okuma Kulübü öğrencileri, en sevdikleri kitaplarını Şanlıurfa'daki arkadaşlarına göndererek" Kitapla Kardeşlik Köprüsünü" kurdular. Kitaplarını alan Suruç Hacılı Köyü İlkokulu öğrencileri ise kitap gönderen arkadaşlarına teşekkürü kitaplarla birlikte çektirdikleri fotoğraf ile yaptılar

Nesibe Aydın Konya İlkokulu öğrencileri, Okuma kulübünde bir araya gelerek en sevdikleri kitapları topladılar. Öğrenciler tarafından toplanan ve sevdikleri kitaplardan oluşan mutluluk kolileri, okul yönetimi aracıyla kargo ile Şanlıurfa Suruç İlçesi Hacılı Hacılı köyü İlkokulunda okuyan öğrencilere gönderdiler.

Öğrenciler, Şanlıurfa'daki arkadaşlarla kardeşlik bağını kurmak adına böyle bir etkinliğe imza attık. Bu kardeşlik bağını yıl boyunca yapacağımız etkinliklerle devam ettireceğiz" dediler. Suruç İlçesi Hacılı Köy İlkokulu öğrencileri ise kitap gönderen arkadaşlarına sınıfta kitaplarla çektirdikleri fotoğraflarla teşekkür ettiler.

Nesibe Aydın Konya Okulları Yönetim Kurulu Üyesi Can Ünal " Öğretmen ve öğrencilerimizin böyle bir anlamlı etkinliğe imza atmaları biz yöneticileri de memnun etmiştir. Emeği geçen öğretmen, öğrenci ve Velilerimize okulumuz adına teşekkür ediyorum" dedi.
.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar