BOZKIR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KASIM AYI YÖGEP FAALİYETLERİ


Günümüzde, değişimler ve gelişmeler dinamik bir süreç içerisinde hızla devam etmektedir. Eğitim alanında okullar da bu değişim, dönüşüm ve gelişmelerden etkilenmektedir. Bu sürecin sağlıklı bir şekilde yönetilmesi ise büyük oranda eğitim liderinin iletişim ve yönetişim becerilerine bağlıdır. Bu çerçevede Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan (YÖGEP) ile ilgili Müdürlüğümüzün Kasım ayı faaliyeti aşağıdadır.

-İlçe Milli Eğitim müdürlüğümüz binasında, Şube Müdürümüzün başkanlığında, ilçemizde faaliyet gösteren İmam Hatip Ortokulları ve  Anadolu İmam Hatip Lisesi idarecileri ile bir toplantı gerçekleştirildi.

-Toplantıya katılan idareci arkadaşlarımız daha önce katılmış oldukları ulusal ve uluslararası projelerle ilgili bilgi ve deneyimlerini diğer arkadaşlarla paylaştılar.

-Okullarımız arasında  daha sağlıklı bir iletişim kurulması açısından bir WhatsApp gurubu kuruldu ve aktif olarak kullanılması kararlaştırıldı.

-Toplantıda tüm okullarımızın mutlaka TÜBİTAK 4006 Bilim Şenliği başvurusunda bulunması ve imkanlar dahilinde ERASMUS+ projesi hazırlama konusunda azami gayreti sarfetmeleri kararlaştırıldı.

-Oluşturulan WhatsApp gurubunda kurumlar tarafından sunulan proje fırsatlarının paylaşılması ve bu sayede herkesin haberdar olması, varsa fikir paylaşımı yapılması kararlaştırıldı.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar