BAŞKAN ÖZGÜVEN’DEN TALEP ETTİKLERİ KİTAPLAR OKULA ULAŞTIRILDI


Kazım Karabekir Ortaokulu Türkçe Öğretmeninin ve öğrencilerinin Belediye Başkanı Özkan Özgüven'den talep ettiği kitaplar okula ulaştırıldı.

Kitapları eline ulaşan öğretmen ve öğrenciler duygularını dile getirerek talebimize anında karşılık verdikleri ve eğitime sundukları katkılardan dolayı Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz ifadelerini kullandılar.

Eğitime önemli yatırımlar yaptıklarını dile getiren Başkan Özgüven: "Göreve geldiğimiz günden bu yana eğitime ciddi katkılar sunuyoruz. Bu anlamda okullarımıza yaklaşık 4.8 Milyonluk bir yatırım yaptık. Çevre düzenlemelerinin yanı sıra tüm ihtiyaçlarını karşılama noktasında elimizden geleni yapıyoruz. Geleceğin teminatı olan çocuklarımızın, gençlerimizin daha iyi şartlarda eğitim almalarını sağlamak adına her zaman onların yanlarında oluyoruz. Eğitim Kurumlarımıza verdiğimiz desteklerle şehrimizde kaliteli eğitimi yaygınlaştırmaya çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

Özgüven: "Bizler için eğitim kurumlarımızın, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin talepleri her zaman önceliklidir. Bu anlamda Kazım Karabekir Ortaokulu Türkçe Öğretmenimizin ve öğrencilerimizin talep ettikleri kitapları okullarına ulaştırdık. Güzel temenni ve düşünceleri için onlara teşekkür ediyor, kitapların hayırlı bir geleceğe kavuşmalarında aracı olmasını diliyorum" dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar