Twinning gönüllüleri, Fidanları toprakla buluşturdu.


Selçuklu Cahit Zarifoğlu İlkokulu, Kulu Kırkpınar İlkokulu ve Meram Atatürk İlkokulu öğrenci, öğretmen ve velileri  ileTwinnig gönülleri 1000 fidanı toprakla buluşturdu.
Konya eTwinning gönüllüleri; eTwinning ateşi etrafında toplandılar... 

Birlikte, yaşadıkları ili ve çevre ilçelerinde yer alan milli parkları, tabiat anıtlarını ve tabiat parklarının halk tarafından tanınabilmesine yardımcı olmak amacıyla yola çıktılar.

Çocukların, yaşadığı çevreye olan duyarlılığını arttırmak ve Konya merkez ve çevre ilçelerde öğrencilerinin,ailelerinin ve öğretmenleriyle yapacakları çeşitli faaliyetler ile anı defterlerine bir kaç sayfa eklemek istediler.
İlk olarak bir dikili ağacımız olsun dediler ve yaklaşık 1000 kişi Konya Sille'de toplandılar.

 Konya Milli Eğitim Müdürü Mukadder Gürsoy ve Konya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Servet Altuntaş Öğretmen ve öğrencileri bu güzel etkinlikte yalnız bırakmadı. Selçuklu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünün yardımları İle 1000 fidan toprakla buluşturuldu. Genç Tema Topluluğununda alanda bulunduğu bu güzel etkinliğe Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.
Program koordinatörleriBerna Kocaman Cahit Zarifoğlu İlkokulu sınıf öğretmeni Yusuf Çetinkaya Kırkpınar ilk ve Ortaokul Müdürü Özkan Seyrek Atatürk İlkokulu sınıf öğretmeni yaptı.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar