Nesibe Aydın Konya’da, öğrenciler sandık başına gitti.


Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Konya Kampüsünde 3. Sınıf öğrencileri demokratik haklarının kullanarak, sınıf temsilcilerini seçmek için sandık başına gittiler. Öğrenciler demokratik haklarını kullanarak sınıf başkanlarını seçtiler.

Nesibe Aydın Eğitim Kurumları bünyesinde eğitim-öğretim faaliyetini sürdüren Nesibe Aydın İlkokul 3-B sınıfı öğrencileri 2018-2019 eğitim-öğretim yılı içerisinde görev yapacak olan sınıf başkanlarını, sınıf içerisinde kurdukları sandıkla ve demokratik haklarının kullanarak seçtiler. 3 adayın kıyasıya bir mücadele ettiği 3-B sınıfı öğrencileri sınıf öğretmenleri nezaretinde oylarını kullanarak başkan ve başkan yardımcılarını seçtiler.

 Nesibe Aydın Konya Okulları yönetim kurulu Üyesi Can Ünal " Öğrencilerimizin demokratik haklarını kullanarak başkanlarını seçmelerini ve geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimiz, ülke geleceği için oy kullanmayı da bu vesile ile öğrenmelerinden dolayı mutlulukla karşılıyoruz. Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize bu anlamlı etkinlikten dolayı kutluyor ve teşekkür ediyorum" dedi.

                 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar