KARATAY BELEDİYESİ CELALEDDİN KARATAY GENÇLİK MERKEZİNDE KAYITLAR BAŞLADI


Karatay Belediyesi tarafından gençlerin hizmetine sunulan Celaleddin Karatay Gençlik Merkezine kayıt yaptırmak isteyen 14-28 yaş aralığındaki gençler, 1 adet vesikalık fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisi ile Celaleddin Karatay Gençlik Merkezi'ne 24 Eylül-5 Ekim tarihleri arasında şahsen müracaat ederek ücretsiz kayıt yaptırabilecekler.

Celaleddin Karatay Gençlik Merkezi; müzik atölyesi, bilgisayar laboratuvarı, kafeteryası, bilardo salonu, kütüphanesi, internet-bilişim köşesi, fitness-aerobik salonu, etüt salonu gibi imkanları ücretsiz olarak gençlerin hizmetine sunuyor. Gençlik Merkezinde, İngilizce, Osmanlıca, Almanca, Fransızca, Arapça, Resim, Autocad, İşaret Dili, Hızlı Okuma, Bilgisayar, Diksiyon, Ney, Gitar, Bağlama, Bay-Bayan Fitness eğitimi veriliyor. Öğrencilerin taleplerine göre farklı branşlarda da eğitim verilebiliyor.

Gençlik Merkezinde gençlerimizle bir araya geliyoruz

Celaleddin Karatay Gençlik Merkezinde belirli aralıklarla gençlerle bir araya geldiklerini söyleyen Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, gençlerin iyi yetişmesi, ülkesine ve milletine hayırlı bireyler olmaları için Karatay Belediyesi olarak çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Başkan Mehmet Hançerli, Celaleddin Karatay Gençlik Merkezi'nin eğitim faaliyetlerinin yanı sıra çeşitli yarışmalar, konferans ve seminerler, geziler, sosyal sorumluluk projeleri ve daha pek çok etkinlik gerçekleştirildiğini vurguladı.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar