EREĞLİ BELEDİYESİNDEN 3 BİN ÖĞRENCİYE KIRTASİYE YARDIMI


BAŞKAN ÖZGÜVEN: "YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI HAYIRLI UĞURLU OLSUN"

Ereğli Belediyesi 3 Bin İlk ve Ortaokul öğrencisine içerisinde kırtasiye malzemeleri olan çantaları dağıttı. Ayrıca Belediye Başkanı Özkan Özgüven yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla ilgili bir de mesaj verdi.

Oğuz Ata Tesisleri'nde dağıtımı gerçekleştirilen kırtasiye malzemeleri ve çantalara yoğun ilgi gösteren öğrenci ve veliler Başkan Özgüven'e teşekkürlerini ilettiler.

Eğitime yönelik her hizmet bizleri mutlu ediyor diyen Özgüven: "Belediye olarak eğitime her türlü desteği vermeye gayret gösteriyoruz. Okullarımızın ihtiyaçlarını gidermenin yanında öğrencilerimiz için sosyal ve kültürel hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımızı önemsiyoruz, çünkü onlar ülkemizin geleceğine ışık tutacak değerlerimizdir. Bu anlamda onların kaliteli bir eğitim almalarına destek olmak bizlerin görevidir. Şehrimizin, ülkemizin kalkınmasında birlik, beraberlik içerisinde hainlere, düşmanlara, ülkemiz üzerinde emelleri olanlara fırsat vermemek için canla başla çalışarak geleceğe emin adımlar atmalıyız. Bu anlamda en önemli varlığımız olan çocuklarımızı iyi yetiştirmeli ve bu şuuru onlara kazandırmalıyız. Bu da ancak iyi bir eğitimle çocuklarımıza kazandırılabilir. Belediye olarak bu bilinçle çalışmalarımıza devam edecek, eğitime destek olmayı sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.

"Yeni Eğitim-Öğretim yılı hayırlı uğurlu olsun"

Özgüven: "Yeni eğitim-öğretim yılı tüm çocuklarımıza, gençlerimize, eğitimcilerimize ve velilerimize hayırlı uğurlu olsun. Uzun bir maratona başlayacak öğrencilerimizin derslerinde başarılı olmalarını ve ülkemize fayd

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar