BELEDİYE’DEN ÖZEL EĞİTİM ALT SINIFI’NA ÖNEMLİ HİZMET


Ereğli Belediyesi eğitime destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda TOKİ İlkokulu'nda bulunan Otizmli ve İşitme Engelli öğrencilerin eğitim gördüğü Özel Eğitim Alt Sınıfı'na tatami döşeme yapıldı ve bazı ihtiyaçlarını karşılandı.

Öğrenci ve öğretmenler okullarına yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Özkan Özgüven'e teşekkür etti. Ayrıca Okul Yönetimi de plaket takdiminde bulundu.

Yapılan hizmet hakkında duygularını dile getiren Başkan Özgüven: "TOKİ ilkokulumuz bünyesinde bulunan Otizimli ve işitme engelli çocuklarımızın eğitim gördüğü Özel Eğitim Alt Sınıfı'na yaptığımız tatami döşemelerle ve ufak dokunuşlarla daha güzel bir ortam sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Onlar özel çocuklarımız ve her zaman onların farkında olarak destek olmalıyız. Belediye olarak eğitime önemli yatırımlar yapıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimlerine destek olmak bizim en önemli görevlerimizdendir. Özellikle engelli yavrularımızın topluma kazandırılması için birçok projeyi uygulamaya çalışıyoruz. Ayrıca okullarımızın ihtiyaçlarını karşılama noktasında özveri ile hareket ediyoruz. Tüm bu çalışmalarımızda takdir görmek bizleri ayrıca mutlu ediyor. Bu anlamda bizlere teşekkürlerini ileten TOKİ İlkokulu öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ediyorum" dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar