TED KONYA KOLEJİNDE MEZUNİYET SEVİNCİ


TED Konya Kolejinde 2017-2018 eğitim-öğretim yılında eğitim gören ve mezun olan lise öğrencileri için düzenlenen mezuniyet gecesi ailelerinde katılımıyla Hilton garden ınn otelde yapıldı.

2017-2018 eğitim-öğretim yılının tamamlanmasına kısa bir süre kala TED Konya Koleji Lisesinde eğitim-öğretim gören ve mezun olan öğrenciler için düzenlenen mezuniyet gecesi, öğretmen, öğrenci aileleri ve öğrencilerinin katılımıyla Hilton Garden  Inn otelde gerçekleştirildi.

TED Konya Koleji Kurucu ve Genel Müdürü Gülören Kale " Mezun öğrencilerimizin her biri bizim yakmış olduğumuz meşalelerimizdir, gururumuzdur. İnanıyorum ki öğrencilerimiz bundan sonra da birçok başarıya imza atacak ve TED'li olmanın farkını gösterecektir Başarılı bir eğitim dönemi sonrası Öğrencilerimizi, mezun vermenin mutluluğu ve ayrılığın hüznü bir arada yaşıyoruz. Ne mutlu bize ki çok güzel ve verimli bir yıl geçirdik. Öğrencilerime bundan sonraki eğitim öğretim hayatlarında başarılar diliyorum" dedi.

Mezuniyet töreni saygı duruşu ve İstiklal marşının hep birlikte okunmasıyla başladı. TED Konya Koleji Lisesi A,B ve C sınıfında eğitim gören ve  mezun olan öğrenciler katılımcı velilere ve misafirlere  tek tek tanıltıldı ve TED Koleji Flaması takdim edildi.Daha sonra günün anısına öğrencileröğretmenleriyle birlikte toplu fotoğraf çekildi.

           

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar