OKUL ÖNCESİNDEN LİSEYE KADAR MİS KOLEJİKonya'da eğitim sektörüne yeni bir vizyon getirmek amacıyla kurulan Mis Koleji yeni eğitim öğretim yılını bekliyor. Mis Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Salih Özkan, Konya'da eğitim sektöründeki sıkıntıları bilerek ve bu sıkıntılara kesinlikle çözüm bulmak amacıyla Mis Koleji'ni kurduklarını ifade etti.

2018-1019 eğitim-öğretim yılında eğitime başlayacak olan Mis Koleji, Konya'daki eğitim sektörü anlayışını değiştirmek konusunda iddialı. Kısa sürede eğitim kadrosunu kuran Mis Koleji yeni eğitim öğretime hazır. Kayıt almaya devam eden Mis Koleji Konya'da ciddi bir boşluğu dolduracak. Mis Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Salih Özkan, "Her yaptığımız işte disiplinden asla taviz vermedik. Hep müşterilerimizin memnuniyetini temel aldık. Bu anlayışı eğitim sektöründe de uygulayacağız. İşin uzmanı, profesyonel ekibimizi kurduk. Disiplinli ve planlama yaparak ilerliyoruz. Eğitim öğretim döneminde öğretmenlerimiz, öğrencileriyle ve velileriyle buluşacak. Konya'da şikayet edilen tüm konulara eğiliyoruz. Problemleri öğrenci ve velimizin memnuniyeti için anında çözen bir Mis anlayışını tesis ediyoruz. Kayıtlarımız gayet iyi gidiyor. Öğrenci velilerimizin kayıt olmasalar bile gelip sormalarını ve Mis anlayışımızı öğrenmelerini çok arzuluyoruz. İşinin ehli tecrübeli öğretmenlerimizle heyecanlı ve başarılı öğretmenlerimizi bir araya getiren kaliteli bir eğitim kadrosu kurduk. Okul binamız örnek olacak bir bina. Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi düşünerek keyifle uzun zaman geçirebilecekleri, güvende olacakları ve sadece eğitime odaklanacakları mükemmel bir Mis Koleji'ni Konya'mıza kazandırdık. Konya'mıza hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Eğitim başlamadan önce öğrencilerimize ve velilerimize yönelik eğitimler planladıklarını da ifade eden Özkan, "Türkiye'mizin geleceği için eğitim çok önemli. Milli bilince sahip gençlerimiz bizim teminatımız. Bu anlayışla okul öncesinden, ilkokula, ortaokuldan liseye kadar her alanda Konya'ya örnek olacak bir eğitim anlayışı kazandırmak istiyoruz. Buradaki adımlarımız bizi üniversiteye taşıyacak. İleride üniversite konusunda da adımlar atmak istiyoruz" diye sözlerine ekledi.

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar