YALÇIN ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARINDA AVANTAJLI VE ERKEN KAYIT DÖNEMİ


İlimizin ilk özel öğretim kurslarından biri olan Yalçın Özel Öğretim Kurslarının yeni dönem avantajlı ve erken kayıt dönemi devam ediyor. Erken kayıt dönemi 1 Mart 2018'de tamamlanacak.

Dershanelerin kapanmasının ardından devreye giren özel öğretim kurslarında Ülkemiz ve İlimizde ilklerden olan Yalçın Özel Öğretim Kurslarında önümüzdeki eğitim sezonu için avantajlı ve erken kayıt dönemi devam ederken, erken kayıtların 1 Mart 2018 tarihinde mesai bitiminde sona ereceği açıklandı.

Yalçın Eğitim kurumları Yönetim Kurulu Başkanı ve Yalçın Özel Öğretim kursları Kurucusu Mehmet Yalçın; " Merkez ve Zindankale Şubemizde başlatmış olduğumuz avantajlı ve erken kayıtlarımızı devam ediyor. İlginin çok olması ve bizlerin tercih edilmesi biz yöneticileri mutlu etmektedir. Kurulduğumuz günden itibaren öğrencilerime en iyi eğitim ve öğretimi vermek için genç, dinamik ve idealist öğretmenler ile çalışıyoruz. Önümüzdeki öğretim yılı için Yalçın Eğitim Kurumları olarak başlattığımız erken kayıtlarımızı her iki şubemizde de devam etmektedir.

Erken kayıtlarımızdan yararlanmak isteyen öğrenci ve velilerimizin en geç 1 Mart 2018 tarihini mesai bitimine kadar erken kayıtlarımızdan yararlanabileceklerdir. Özellikle ricamız erken kayıttan yararlanacaklar için bir an önce erken kayıtlarını yaptırmalarını talep ediyoruz."dedi.
Yalçın Özel Öğretim Kurslarında erken kayıt dönemi 1 Mart 2018 tarihinde sona erecek. Bu tarihten sonra normal kayıtlar için start verilecek.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar