TALHA BAYRAKÇI GENÇLİK MERKEZİ 7/24 HİZMET VERİYOR


Selçuklu Belediyesi Talha Bayrakçı Gençlik Merkezi final dönemi boyunca üniversite  öğrencilerine 24 saat  kesintisiz hizmet veriyor.

Selçuklu Belediyesi tarafından Bosna Hersek Mahallesi'ne kazandırılan ve üniversite öğrencilerinin vazgeçilmez adresi olan Talha Bayrakçı Gençlik Merkezi, sınav dönemlerinde öğrencilere kesintisiz hizmet sunuyor. Yıl boyunca öğrencilerden yoğun ilgi gören merkez final sınavlarıyla birlikte ders çalışmak isteyen öğrenciler için 24 saat boyunca kapılarını açık tutuyor.  

Talha Bayrakçı Gençlik Merkezi'nden yararlanan üniversite öğrencileri, merkezden aldıkları hizmetten duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Merkezin özellikle sınav döneminde 24 saat açık olması ile birlikte sabaha kadar ders çalışabildiklerini söyleyen gençler, "Bu nezih ortamda sınavlarımıza daha iyi hazırlanabiliyoruz. Ayrıca burada her türlü kitaba ulaşabileceğimiz zengin bir kütüphanemiz mevcut. Bize tüm bu imkanları sağlayan Selçuklu Belediyesi'ne ve Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'a çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Günlük ortalama 1200 öğrencinin faydalandığı Gençlik Merkezinde kütüphane, kablosuz internet bağlantısı, kantin, ders çalışma salonları ve toplantı salonları yer alıyor. Yıl  boyunca birçok sosyal ve kültürel etkinliğin yanı sıra alanında uzman fikir ve bilim adamlarını öğrencilerle buluşturan merkez üniversite öğrencilerinin kariyer planlamalarına farklı bir bakış açısı da kazandırıyor. Merkezde ayrıca sertifikalı eğitim programları da veriliyor.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar