BAŞKAN ÖZGÜVEN ÇİMENCİK SAKİNLERİYLE BİR ARAYA GELDİ


Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven Çimencik Mahallesi'nde yeni yapılan Uhud Kız Kur'an Kursunun açılışına katıldı. Programın ardından Çimencik Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Özgüven mahalle ile ilgili istek ve talepleri dinledi.

Eğitimin önemine vurgu yapan Başkan Özgüven: "Eğitim karanlıkları aydınlığa kavuşturan, toplumların gelişmesine katkı sunan en önemli olgulardan birisidir. Eğitim yuvalarımızı artırmak ve vatandaşlarımızı özellikle de gençlerimizi eğitmek bizlerin başlıca görevidir. Kuran-ı Kerim bizim en doğru rehberimiz ve dünyanın kuruluşundan kıyamete kadar sürecek önemli bir bilgi depomuzdur. Kuran-ı Kerim'i gençlerimize öğretmeliyiz. Bu anlamda Peygamber Efendimizin dünyayı şereflendirdiği Mevlid-i Nebi haftası içerisinde böyle güzel bir amaca hizmet edecek Kur'an Kursumuzun açılışına katılmaktan dolayı çok mutluyuz. 

Bu güzel eğitim yuvasının yapımında emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ereğli'mize ve mahallemize hayırlı uğurlu olsun. Ayrıca Çimencik Mahallesi'nde bulunan hemşehrilerimizle bir araya gelerek sohbet ettik. Mahallelerimize yaptığımız önemli yatırımlar malumunuz. Ancak ihtiyaçlar sınırsızdır, bu anlamda hizmette sınır yoktur. Mahalle sakinlerimizin istek ve taleplerini dinledik, en kısa zamanda onlara da elimizden geldiğince çözüm üreteceğiz" dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar