Cumhuriyetin 94. yılı İlk Günkü Heyecanla kutlandı.


TED konya Kolejinde Cumhuriyetin 94. yılı İlk Günkü Heyecanla kutlandı.

TED Konya Kolejinde, Cumhuriyetin 94. yılı öğrenci, öğretmen, veli ve tüm okul yönetimi ile çalışanının atılımıyla organize edilen bir muhteşem bir programla ile kutlandı.

TED Konya Koleji Hatice&Şükrü Bağrıaçık çok amaçlı salonunda organize edilen " Yaşasın Cumhuriyet " isimli program Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızla okunmasıyla başladı., Okul Müdürü Bahattin Demir'in konuşmasıyla devam etti. Ardından 2/A sınıfı öğretmenleri Emine Aydöner eşliğinde hazırladıkları Atatürk oratoryosu sahne aldı. Daha sonra öğrencilerin hazırlayıp sunduğu"Cumhuriyet Defilesi" gerçekleştirildi.

TED Konya Koleji Ortaokul ve lise grubundan oluşan çoksesli okul korosu, Cumhuriyet marşlarımızı söylediler. Bu esnada Kafkas dansına hazırlanan öğrenciler koromuzun ardından görsel bir şov gerçekleştirdiler. Program tüm öğrencilerin sahneye davet edilerek alkışlanmasıyla sona erdi.

 

TED Konya Koleji Genel müdürü Gülören Kale "  TED Konya Koleji olarak tek yürek olan tüm çalışanlarımızla, velisi,  öğrencisi, öğretmeni ve yönetimiyle bayramımızı ilan edildiği gün olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını coşkulu bir şekilde kutladık.  Bu onurlu günde bizi yalnız bırakmayan tüm davetlilerimize teşekkür ediyoruz." dedi

 

 

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar