Yalçın Eğitim-Kurumları Yeni eğitim-öğretim yılına Tecrübeli ve güçlü eğitim Kadrosuyla hazır


Yalçın Eğitim Kurumları tecrübeli ve güçlü eğitim kadrosuyla, 2017–2018 eğitim-öğretim yılına hazır olduğunu belirten Yalçın Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu başkanı Mehmet Yalçın; yeni eğitim-öğretim yılının Yalçın Eğitim Kurumlarının yılını olacağını söyledi.

2017- 2018 Eğitim-Öğretim yılı 18 Eylül 2017 pazartesi günü start alacak Yalçın Özel Öğretim Kurumları 2017–2018 Eğitim Öğretim yılı öncesi öğretmenler genel kurul toplantısını Dedeman Otel'de gerçekleştirdi.

 Toplantıya Yalçın Eğitim kurumlarında çalışan tüm öğretmenler ve idari kadroda katıldı. Yemek ile başlayan toplantı daha sonra Konya'daki kurumlar içerisinde sadece Yalçın Özel Öğretim Kurslarının kullanacağı dersi eve taşıyan, internet tabanlı, 7/24 etüt alma imkânı veren sistemin tanıtılması ile devam etti.

Yalçın Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın; öğrenci ve velilerin özel öğretim kurumlarına bakış açılarını değiştirdiklerini söylerken 2017–2018 Eğitim Öğretim yılının Yalçın Eğitim Kurumlarının yılı olacağını belirtti. Şüphesiz ki her başarının altında çok çalışmanın yattığını belirten Mehmet Yalçın, ek olarak teknoloji ve sıkı takibin de önemini vurguladı.

Son olarak Mehmet Yalçın tüm çalışma arkadaşlarına başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ederek konuşmasını bitirdi.

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar