KTO Karatay Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Yetenekli Öğrencilerini Bekliyor


​Her biri alanında uzman olan ve ülkemizde olduğu gibi dünyaca da tanınan akademisyenlerden oluşan Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi, yeni öğrencilerine kapılarını aralıyor.

Türkiye'nin önde gelen Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi'ni bünyesinde bulunduran KTO Karatay Üniversitesi, yeni eğitim-öğretim dönemi için yetenekli öğrencilerini bekliyor.

Gençlerin yeteneğini ortaya koymalarına fırsat veren KTO Karatay Üniversitesi, Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Resim ve Geleneksel Türk Sanatları Bölümü'ne (hat, tezhip) özel yetenek sınavıyla öğrenci alacak.

Resim Bölümü'ne 30, Geleneksel Türk Sanatları Bölümü'ne 25 öğrencinin alınacağı yetenek sınavı başvurusu 1 Ağustos - 2 Eylül 2016 tarihleri arasında www.karatay.edu.tr adresinden gerçekleşecek. Resim bölümüne yüzde 100 burslu 10, Geleneksel Türk sanatları Bölümü'ne ise yüzde 100 burslu 6 öğrenci kabulü yapılacak. Yetenek sınavları ise 5 - 6 Eylül 2016 tarihlerinde KTO Karatay Üniversitesi'nde gerçekleştirilecek.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar