Bozkır Serüstad Metem, Mesleki Açık Lisesi İlk Mezununu verdi


​Bozkır Serstad Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi okulunun2013-2014 eğitim öğretim yılında ilk kez öğrenci aldığı Mesleki Açık Lisesi programı ilk mezununu verdi.

Bozkır Serüstad Metem, Mesleki Açık Lisesine 2013-2014 eğitim öğretim yılında kayıdıtını yaptıran öğrencilerden Mehmet Ünlü eğitim öğetimini başarı ile bitirerek Bozkır Serüstad Mesleki Açık Lisesi'nin ilk mezunu olmayı başardı.

Bozkır Serstad Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Mesleki Açık Lisesinde Elektrik, Muhasebe ve Mobilya alanlarında açık Lise uyguaması bulunmaktadır. Talebe göre bu alanlarda yüz yüze eğitim yapılarak öğrenciler Meslek Lisesi mezunu olabilmektedir.

Bozkır Serstad Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Mesleki Açık Lisesinde şuanda yüz yüze eğitim gören 10 öğrenci bulunmaktadır, Bozkır Serstad Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Mesleki Açık Lisesine kayıt olmak isteyen öğrencilerimiz 0 332 426 12 10 numaralı telefn numarasından detaylı bilgi sahibi olabilirler.

Sırıstat Haber Merkezi ailesi olarak Bozkır Serstad Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Mesleki Açık Lisesi ilk mezunu Mehmet Ünlü kardeşimizi tebrik ederek ileriki hayatında da başarılar dileriz.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar