KTO Karatay Üniversitesi’nde “Etkili İletişim ve İnsanları Tanıma Sanatı” Konulu Seminer Düzenlendi


​Konya Ticaret Odası(KTO) Karatay Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Uygulama Merkezi (KARSEM) tarafından, Kişisel Gelişim ve NLP Uzmanı Oğuz Saygın'ın konuk olduğu   "Etkili İletişim ve İnsanları Tanıma Sanatı" semineri düzenlendi.

KTO Karatay Üniversitesi Sosyal Tesisleri'nde yoğun katılımla gerçekleşen seminerde Saygın, başta beden dili olmak üzere iletişim konusunda önemli bilgiler aktardı. Konferansta, iletişim sanatları, kelimelerin öğrenmedeki rolü ile beden dilinin kullanılmasına yönelik örnekler veren Kişisel Gelişim Uzmanı Saygın, doğru hedeflerin doğru sorular, cevaplar ve davranışlarla mümkün olacağını belirterek, insanın kendisini keşfederek hem iç hem dış diyaloğa geçmesi gerektiğini söyledi.

Kişisel Gelişim ve NLP Uzmanı Oğuz Saygın, "Beynimiz programlarla çalışmaktadır. Hayatınız için bundan sonra hedefler koymalısınız. Bazı meslekler kendi enerjisini kendi üretecek tarzdadır. İnsan ilişkilerinde başarılı olanlar dışa dönük insanlardır. Bir hedef belirlendiğinde o hedefin bedelinin ödenmesi gerekir bu da sabır ile olur. Hedefi olan insanlar her zaman heyecanlıdır" dedi. Seminer boyunca ilginç bilgilere de yer veren Oğuz Saygın, izleyicileri sahneye davet ederek yaptığı pratik çalışmalarla katılımcıları eğlendirdi. Program plaket takdimi ve Saygın'ın, kitaplarını imzalaması ile son buldu.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar