CENGİZ TOPEL İLKOKULUNUN ÇEVRE DÜZENLEMESİ TAMAMLANDI


​Karatay Belediyesi eğitime olan desteğini sürdürüyor. İlçe merkezinde bulunan okullarda çocukların güvenle vakit geçirebilmesi amaçlanarak yapılan çevre düzenlemesi, yeşil alan, parke ve tretuvar çalışmaları hız kesmiyor.

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, eğitim noktasında hizmet verebilmenin gayreti içerisinde olduklarını ifade ederek, okullardaki çalışmaların devam ettiğini belirtti. Bir taraftan asfalt çalışmaları, bir taraftan da yeşil alan çalışmalarının aksatılmadan sürdürüldüğünü kaydeden Başkan Hançerli, belediye yatırımlarında ağırlığı milli eğitim aldığını ve bu bağlamda eğitime önem verdiklerini vurguladı. Cengiz Topel İlkokulunda yapılan çevre düzenleme çalışmalarının tamamlandığını ifade eden Hançerli, okul bahçelerinin düzenli olması çocuklarımızın yetişmesinde önem arz ettiğini dile getirerek çocukların güven içerisinde vakit geçirebilmeleri için okulda yeşil alan, parke ve tretuvar çalışmalarının yapıldığını belirtti.

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, "Karatay'da bulunan okulların eksikliklerinin giderilmesi ve bu okullarda eğitim gören öğrencilerimizin daha modern, daha huzurlu ve daha rahat ortamlarda eğitim alabilmeleri için çaba sarf ediyoruz." dedi. Başkan Hançerli, ilçe genelinde bakımsız okul kalmayacağını ve bu gaye doğrultusunda ellerinden gelen gayreti göstereceklerini sözlerine ekledi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar