OKULLARIN FİZİKİ ŞARTLARI İYİLEŞTİRİLİYOR


​Selçuklu Belediyesi'nin eğitime desteği sürüyor. İlçede bulunan okulların fiziki şartlarının iyileştirilmesi için çalışmalar yürüten Selçuklu Belediyesi, 34 okula ihtiyaçları doğrultusunda boya yardımında bulunuldu. İlçe genelinde Selçuklu Değerler Eğitimi Projesi (SEDEP) ise devam ediyor.

 

Selçuklu'da eğitim alanında nitelikli birçok projeye imza atan Selçuklu Belediyesi, ilçe genelinde yer alan okulların fiziki koşullarının iyileştirilmesi için de çalışmalar yürütüyor. İlçe genelinde Selçuklu Değerler Eğitimi Projesi (SEDEP) gibi önemli çalışmaları aralıksız sürdüren Selçuklu Belediyesi, okulların fiziki anlamda da iyileştirilmesine yönelik adımlar atıyor. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli olarak yürütülen çalışma kapsamında boya ihtiyacı tespit edilen okullara boya yardımı yapıldı.

 

Öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim görmeleri amacıyla tavan, duvar ve dış cephe boyaları okullara teslim edildi. İlçede ihtiyaç tespit edilen 34 okula; 9 bin kg iç cephe, 6 bin kg tavan boyası, 5 bin kg dış cephe ve 2 bin kg yağlı boya olmak üzere 22 bin kg boya yardımında bulunuldu.    

 

 Selçuklu Belediyesi'nin eğitime desteği sürecek.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar