KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ’NDEN ÖRNEK PROJE


​"Bir kurum çalışanından ne ister? Çalışan kurumundan ne bekler?" fikrinden yola çıkan ve çalışanların üst düzeyde kurum kimliğine sahip olmalarını, kurumu en iyi şekilde temsil edebilmelerini, kişisel gelişimleri yoluyla hem kendilerine hem de üniversiteye sağlayacakları getirilerin artmasını hedefleyen "Ben Karatay Üniversitesiyim" adlı proje hakkında KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Bayram Sade, " Biz çalışanlarımızı KTO Karatay ailesinin bir üyesi olarak görüyoruz. 

Her ailede olduğu gibi bu ailede de tüm bireylerin mutluluğunu amaçlıyoruz. Daha önemlisi, sorun oluşmadan önleyici yaklaşımlar uyguluyoruz. Bunun için personelinkişisel ve sosyal gelişimini destekleyerek uygun bir takım üyesi olması için eğitimler veriyoruz. Çalışanların memnuniyetlerini anlamak içinanketler yapıyoruz, görüşmelerde bulunarak personelimizin mutluluğunu temin etmeye çalışıyoruz." dedi.


Gülsüm MezgelYartaş projeyle ilgili açıklamasında "Örgüt içindeki iletişimi artırmak temel hedefimiz, bu biçimde insanların uyum içinde çalışmalarını sağlayacak alt yapıyı kuruyoruz. Bizler, bu MEVKA projesi kapsamında örgüt çalışma kültürünü üniversitemizde geliştirmek istiyoruz. Verilecek eğitimler, konuşma kadar dinlemeyi, kendimize faydalı olduğumuz kadar sosyal sorumluluk çerçevesinde diğer insanlara da faydalı olmayı, zamanı etkin kullanmayı, stres ve zaman yönetimini ve benzer konuları kapsayacak." dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar