Necmettin Erbakan Vakfı İle Üniversitesi Arasında İşbirliği


​Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Prof. Dr. Arif Ersoy, Vakfın; Genel Sekreteri Doğan Bekin, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Altınöz Necmettin Erbakan Üniversitesi'ni (NEÜ) ziyaret etti.


Rektör Prof. Dr. Muzaffer Şeker ile Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tahir Yüksek'in hazır bulunduğu ziyarette Üniversite ile Vakıf arasındaki işbirliğinin geliştirilmesi konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.


Vakfın, NEÜ öğrencilerine yönelik özel başarı bursu vermesi, ortaklaşa belirlenecek konu başlıklarına yönelik üniversitede lisansüstü eğitim yapılması ve birlikte yürütülecek bilimsel faaliyetler gibi konular da ziyarette masaya yatırıldı.


Ziyarette, işbirliği çerçevesinde gerçekleştirilecek faaliyetlerin; oluşturulacak heyetler tarafından şekillendirilmesi konusunda bir protokol imzalanmasına da karar verildi. Ayrıca, özellikle Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın bilimsel, siyasi, sosyal hayatına ve çalışmalarına yönelik çalışma gruplarının oluşturularak desteklenmesi hususunda da işbirliği yapılması yönünde mutabakata varıldı.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar