Necmettin Erbakan Üniversitesi Uluslararası Üniversiteler Tanıtım Fuarında​Necmettin Erbakan Üniversitesi, Kocaeli'nde gerçekleştirilen Doğu Marmara İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı (DOMİF) 2015-Üniversite Tanıtım Günleri'ne katıldı. Üniversite sınavlarına hazırlanan bireylere yönelik düzenlenen 'Üniversite Tanıtım Fuarı' organizasyonunda Kocaeli ilindeki ortaöğretim 12. sınıf öğrencilerinin yanı sıra, Bolu, Düzce, Sakarya, Yalova ve yakın illerde bulunan ortaöğretim kurumlarının öğrencileri de standları ziyaret ettiler.


Yurtdışından katılan 4 üniversiteyle birlikte bu yıl Uluslararası bir kimlik kazandığı belirtilen fuarda Necmettin Erbakan Üniversitesinin standı da öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü. Fuarda Necmettin Erbakan Üniversitesi ile ilgili çeşitli tanıtım malzemeleri dağıtılarak, Üniversitenin eğitim, beslenme ve barınma olanakları ile sportif faaliyetleri hakkında öğrencilere ve ziyaretçilere bilgiler verildi.


Veliler ve öğrenciler tarafından yoğun ilgi gören Kocaeli Üniversiteler Tanıtım Fuarı 07-08-09 Mayıs 2015 tarihlerinde 3 gün boyunca ziyaretçilere ev sahipliği yaptı.

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar