ATALAY DEMİRCİ MEVLANA ÜNİVERSİTESİNDE


​Mevlana Üniversitesinin davetlisi olarak Konya'ya gelen Ünlü Komedyen Atalay Demirci, öğrencilere keyifli dakikalar yaşattı. Hekimoğlu Salonunda 400 öğrenci ile bir araya gelen Demirci, yaptığı esprilerle salonu kahkahaya boğdu.

 "Mevlana Üniversitesine 4. gelişim.  Her gelişimde daha çok mutlu oluyorum" diyen Ünlü Komedyen, "Bir şeylere dikkat ederek, küfretmeden, cinselliğe bulaşmadan, edep dışı esprilerden özellikle kaçınıyorum. Gösterilerime gelen kişileri incitmeden, utandırmadan yüzlerce tebessüm oluşturmayı tercih ediyorum. Ben istiyorum ki 8 yaşındaki bir çocukla 80 yaşındaki büyükannesi geldiği zaman benim gösterime, her ikisi de birbirinden utanmadan salondan ayrılsınlar ve eğlensinler. Ben bunu çok önemsiyorum. 13-18 yaş grubu kesimi bizim statümüzdeki insanları çok seviyor, sempati duyuyor ve örnek alıyorlar. Bu çok ağır bir sorumluluktur. İki evlat babası olarak açıkçası ben de omuzlarımda bu sorumluluğu hissediyorum ve bu duyguyla hareket ediyorum. 

Bir de Türk toplumu mizahtan anlamıyor sadece küfür olduğu zaman gülüyor gibi yanlış bir algı var. Bu algıyı yıkmak için hayatımın sonuna kadar savaşacağım. Çünkü ben biliyorum ki aslında tam tersi bir algı var. Bugün Dünya'ya baktığımız zaman pratik zekası bu kadar gelişmiş, mizahi yönü bu kadar güçlü bir toplum görmedim." diye konuştu.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar